inaczej weryfikacja ?

co i jak, kiedy, gdzie ?

Casting

...Częste pytania, czego można
się spodziewać na takim spotkaniu?
Na pewno będzie...
...przeczytaj poniżej.
To nie boli.

...czyli co i jak dla żółtodziobów

Kogo szukam ? ..o ile?

Musisz mi się podobać. Niekoniecznie fizycznie ,ale byłabym niezmiernie szczęśliwa gdybyś miał troszkę działających zwojów myślowych, połączonych z nienaganną anatomią zwykłego faceta lub jezeli nią jesteś to kobiety

Lubisz seks i chciałbyś spróbować z SHEMALE? Na początek na poziomie castingu. Pamietaj,że najpierw musisz się ze mną skonsultować. najlepiej na początek poprzez emaila umieszczonego na mojej stronie ( znajdziesz ).
W późniejszym etapie zadecyduje czy nadajesz się do klasycznego pornola czy do praktyk fetyszz elementami bdsm.

Bawisz się w klimaty bdsm? Tak zwana przemoc rekreacyjna. Tak właśnie! Nie taka jaką masz lub miałeś w swoim domu, lub o któej słyszałeś i nie zareagowałeś , a patologia dalej drąży twoją świadomość .Lubisz szczyptę adrenaliny? W takim razie zapraszamy do udziału w filmie, lub ewentualnie na spotkanie bardziej dyskretne bez udziału kamery i aparatu ( cel do uzgodnienia ).

Czy możesz być osobą o preferencjach np. TV, CD lub ble, ble, ble ? Potencjalnie możesz. Z góry nie odrzucam, ale to zweryfikuje pierwszy kontakt, czyli : NAPISZ DO MNIE NA EMAILA , KTÓRY ZNAJDZIESZ NA STRONIE !!!
W pierwszej wiadomości przedstaw się ładnie,że piszesz właśnie w sprawie CASTING

Częste pytania, czego można się spodziewać na takim spotkaniu? Na pewno będzie obecny kamerzysta , a często inni zainteresowani castigiem,...więc musisz zwalczyć tremę.

Otóż, raczej się nie znamy, więc na początku nie spodziewaj się ostrej jazdy. Wpierw musimy się nawzajem wyczuć, jakie są twoje preferencje, co lubisz, co znasz, a co jest jedynie twoją fantazją i czy czujesz klimat.
Gdy poznamy się bliżej, wtedy możemy trochę poeksperymentować i zainscenizować jakąś fabułę, wdrożyć różne elementy praktyk, czy popstrykać nieco zdjęć. Zależne to będzie w duzym stopniu od tego jak cię skwalifikujemy.Czego nie możemy dać i nawet nie próbuj o to prosić: okaleczenia, otwarte rany, trwałe uszkodzenia ciała, praktyki zagrażające życiu, czy wykraczające po za normy rozsądku.

Nie spodziewaj się jakiś tortur, ale nie nastawiaj się również na seks z jakimiś prostytutkami. Najważniejsze, co musisz wiedzieć, to że spotkania mają przede wszystkim charakter artystyczny, psychologiczny, a praktyki kojarzone z bdsm są wplecionym akcentem w budowaniu pewnego przesłania.

..a i jeszcze jedno. masz być pełnoletni, a jeżeli bawisz się w łowce pedofili , to poszukaj raczej w swoim środowisku , a nie tutaj.

POZDRAWIAM